grupa-bk-business


 

Archido wraz z Black Cat Studio jest marką firmy BK Business, która istnieje na rynku budowlanym już od 1999 roku, będąc regionalnym liderem tej właśnie branży ze stabilną pozycją rynkową. Od 17 lat kompleksowo pomaga swoim klientom zwizualizować i wybrać odpowiednie pomysły z bogatej i niezwykle różnorodnej bazy gotowych projektów, a następnie stworzyć od A do Z wymarzone cztery kąty lub też inny potrzebny budynek.

BK Business to wiele działów takich jak Centrum Budowlane, Hurtownia Hydrauliczna, Okna I Drzwi, Łazienki, Farby i Wykończenia wnętrz, Projektowanie i Aranżacja oraz Wentylacja i Klimatyzacji.

Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i wieloma instytucjami państwowymi oraz firmami prywatnymi, starając się ciągle udoskonalać jakość usług oraz produktów i dopasowywać do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów tak, by stać się krajowym liderem w obszarze budownictwa w zakresie sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej.

BK Business wyróżnia szeroki asortyment, terminowość, solidność, konkurencyjne ceny, nowatorskie rozwiązania oraz dobrze wykwalifikowani, kompetentni pracownicy, którzy służą niezbędną poradą. To już blisko 5 000 dostawców oraz niemalże 24 000 odbiorców, z którymi współpraca ciągle się rozwija.

Dowiedz się więcej o firmie BK Business

zdjecia-bk-business


 

okladka-google-plus